Realizujemy projekty, w szeroko rozumianym sektorze energetycznym. Jako specjaliści w naszej dziedzinie, oferujemy usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii, gazownictwa, ciepłownictwa i kogeneracji. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami i podwykonawcami mając na uwadze wspólne korzyści.
Jesteśmy firmą przyjazną podwykonawcom!

Termomodernizacja obiektów

Kompleksowa realizacja działań prowadzących do zmniejszenia zużycia energii, ograniczenia strat ciepła w budynku, czy zwiększenia sprawności instalacji grzewczych i źródeł ciepła . Podstawową korzyścią przeprowadzenia termomodernizacji budynku jest znaczna poprawa efektywności energetycznej obiektu, tym samym zyski ekonomiczne i ekologiczne.

Modernizacje źródeł ciepła

Zastosowanie zaawansowanych i innowacyjnych systemów, takich jak kogeneracja i trigeneracja, pozwalających na wytwarzanie ciepła, energii elektrycznej oraz chłodu w jednym procesie technologicznym. Do największych zalet pracy systemów w skojarzeniu należą: wysoka efektywność energetyczna, ograniczenie emisji CO2, NO2 i innych szkodliwych związków chemicznych a także wysokie oszczędności ekonomiczne.

Budowa nowych obiektów

Realizacje od etapu koncepcji, projektu wykonawczego po kompletną realizację pod klucz. Projekty dostosowane do potrzeb indywidualnych inwestora, biorąc odpowiedzialność za wszelkie formalności związane z budową. Inwestycje dostosowane do najnowszych standardów technicznych, pozwalające ograniczyć koszty eksploatacji.

Projekty NATO

Realizacje projektów związanych z infrastrukturą dla armii oraz służb cywilnych na terenie Polski. Firma przeszła gruntowną weryfikację oraz certyfikację pod kątem realizacji projektów dla Rządu Stanów Zjednoczonych.

NASZE MOCNE STRONY

ZAUFANIE RENTOWNY WZROST FIRMY KREATYWNOŚĆ PROFESJONALIZM ENTUZJAZM SKUTECZNOŚĆ DOCIERANIE DO PRAWDY

ZAUFALI NAM